KAS C-VITAMIIN ON KA NAHALE KASULIK?

C-vitamiin muutub üha tähtsamaks komponendiks meie igapäevases nahahoolduses. See paneb naha särama, kaitseb keskonna saastatuse eest ja võitleb naha tuhmumise ning pigmentatsiooniga.
Milleks C-vitamiin tegelikult hea on?
Kasutades sellist toodet õhtuti, ei saavuta sa täielikku tulemust.
Paljud inimesed ei tea, milleks tegelikult vitamiin C hea on. See kaitseb nahka õhusaaste eest ning päikesest tuleva teatud tüüpi kiirguse eest, mida tavalised päikesekaitsekreemid ei suuda. Lisaks selle värskendavale ja säravale mõjule, on see ka antioksüdant.
Seega on mõistlikum kasutada C-vitamiini päeval, kui nahk on vastuvõtlikum igasugusele saastatusele, mis võib nahka kahjustada.

Miks ei ole mõistlik kasutada C-vitamiini õhtuti? 
Londonis asuv dermatoloog Dr. Justine Kluk selgitab: “C-vitamiini täiendav kasu hõlmab kollageeni lagunemise vähendamist, mille tulemuseks on tugevam nahk ning heledam ja ühtlasem nahatoon. Tänu sellele on mõistlik neid eeliseid kasutada hommikuti, et võimendada päikseskaitsekreemide poolt pakutavat kaitset,.”

Mida on mõistlik kasutada õhtuti?
Vastus on vitamiin A, kuna see on väga oluline naharakkude arengus ja kudede moodustamisel , samuti on see vastuvõtlik päikesele.

C-vitamiini kasutamine õhtuti ei põhjusta mingisugust kahju, kuid suurema kasu saad seda hommikuti tehes. 
Järgmine
MIDA SA VÕIKSID TEADA ROSAATSEAST?

Vastused puuduvad

Email again: